Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kála nevü virágot hogy kel...

Kála nevü virágot hogy kel gondoni hogy sokáig szép maradjon és jövöre is hozzon virágot?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor különösebb gondozást nem igényel, csak öntözni kell. Tél egy kicsit nehézkesebb, mivel akkor hoz (legalábbis az enyém) virágot, ha nem fűtött szobában tölti a telet. Télen kevesebb vizet igényel, de annál több természetes fényt.
2008. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy kertesházban vagy egyéb lakásban laksz e. De tegnap én azt a tanácsot kaptam, hogy ültessem ki nyárra a kertbe, ott megfog erősödni, és összel pedig vissza a cserépbe, és a lakásban teleltessem át. Állítólag februártól ismét hozza a virágokat. Még nem próbáltam, de én ezt fogom tenni.
2008. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!