Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az algaölőt mikor kell használni?

Az algaölőt mikor kell használni?

Figyelt kérdés
12m3 medencénk bealgásodott. Nem figyeltük eléggé az elején. Most azt javasolták hogy sokkoljuk klórral. Ez megtörtént. De még mindig zöld és zavaros. Nagyon szomorú vagyok bár a gyerekek így is élvezik. Valakinek van ötletet? Csapvízzel lett annak idején feltöltve (1 hónapja)

2012. aug. 9. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A klórral együtt kell használni még az elején.

Ha beleöntöd most, el fog tűnni teljesen, csak egy éjszakára hagyd úgy a vízforgatót.

2012. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mit öntsek bele most ? Az algaölőt? Vagy a Klórt? Vagy együtt? És mennyit? Egy üveggel megvettem de nem mertem még beletenni.

Nagyon köszönöm előre is!!!

2012. aug. 10. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Rajta van az adagolása az algaölőnek, a klórnak is, mi 2 tablettát szoktuk tenni ilyen lebegő adagolóba, abból szépen kiázik. Mehet együtt a 2, aztán éjszakára vízforgató és reggelre szép tiszta lesz. Inni mondjuk innentől nem kéne belőle, nem tudom, mekkorák a gyerekek. Ha kicsit, inkább cseréld a vizet és működtesd többet a vízforgatót és 1 tabletta max, algaölőt ne használj, ha kicsik.
2012. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!