Kezdőoldal » Otthon » Kert » A penny ben árulnak egy...

A penny ben árulnak egy elektromos rotációs kapát,600w os a teljesítmánye, szerintetek megvegyem, érdemes ilyet használni? Vagy maradjak a benzinesnél?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az sz-rt se ér hidd el nekem!Egy jó benzines kapánál jobb nincs!Én 55.ért vettem egy 4.5 lóerőset és megvagyok vele elégedve!Lehet drágábbat is kapni de ha csak magadnak kell otthonra akkor elég az is az elektromosra meg visszatérve ha az én fűnyíróm 1000w os és csak gyenge füvet vágok vele szerinted mennyire lehet tartós egy 600 w os gép aminek azért földet kell felkapálni?Főleg ha nagy az a kert!Az csak arra való hogy a felásózott kerten még egyszer átmenj hogy szétvágja a földet másra nem használható amúgy mennyiért kínálják most?
2012. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15000 ft
2012. okt. 21. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes venni! Nagyon gyenge, semmire nem jó, az első válaszoló jól leírta a lényeget. Annyival egészíteném még ki, hogy a kábel is folyton útban lesz, vigyázni kell, hogy ne "kapáld fel" azt is. Inkább maradj a benzinesnél.
2012. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy hagyományos kapával többre mész, mint egy elektromos rotációssal.
2012. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgattok,egyik se jó! Nekem is van benzines rozám,de most már évek óta nem használom.Sokkal jobb-szerintem-az ÁSÁS!Egy kertet fel lehet rotálni pár óra alatt,az igaz.Tehát jó,mertgyors.De-rossz,mert a talajt csak felül forgatja át.Alul viszont,amedik a forgó rész ér,-csak tömörít.Tavasszal nézzétek meg.Amit átforgatott,az jó porhanyós.Ahol csak "döngölt",ott olyan kemény,hogy az ujjad nem bírod bedugni.Ezért inkább ások,még ha az nem is olyan "divatos,úrias"De azt tudom,hogy tavasszal fél lábszárig porhanyós,laza talajom lesz.
2012. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tedd össze a két kezed, hogy még nem ment tönkre a hátad, derekad!


Valakinek nincs választási lehetősége, mikor legutóbb ástam 1-2 napot utána 3-4 hónapig odavolt a hátam, hajolni sem bírtam. De még ha bírnám se lenne kedvem ásóval felásni a közel 1000 négyzetmétert.


Ha nem lenne rotakapám, akkor szántatnám, HA lenne aki vállalja, de kis darabok, sok forduló, és a széleket sem tudnák szántani, meg a gyümölcsfák környékén sem.

2012. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!