Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy kétsávos főút közelében...

Egy kétsávos főút közelében érdemes zöldséget termeszteni, vagy szennyezett lenne a kipufogógázoktól?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már motoroztál vagy bicikliztél olyan helyen, ahol sűrű a forgalom, akkor te is tapasztalhattad, hogy egy idő után már a szádban érzed a kipufogó füst ízét. Én nem szívesen ennék egy 2x2 sávos főút mentén termesztett zöldséget.
2012. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2012. dec. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem 1X1 sávos út, a második ház az úttól számítva.
2012. dec. 19. 07:26
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha nincs olyan nagy forgalom, akkor nem olyan vészes az. Városban is termesztenek, és ott alapból nagyobb a koncentráció. Ha ez az egész kinn van a pusztában vagy faluban, akkor szerintem nem lesz gond.
2012. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikrodózis.


De nem éppen hatalmas levelű salátát ajánlanék.

2012. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval: nálunk van két zöldséges, egymáshoz közel. Kb. egyforma minőségű áruval,és hasonló áron. Az egyik egy forgalmas úton, az áru egy része kinn van az utcán. A másik ebből az utcából nyíló, csendes kis utcácskában. Itt van a távolsági buszok állomása, tehát óriási a forgalom. A forgalmas úton levő épp a buszállomás mellett van, mégis a távolabbinak kb. négyszeres a forgalma. Inkább gyalogolnak az emberek, de az út menti zöldségesnél nem szívesen vásárolnak, a kipufogógázok miatt.
2012. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!