Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha paprika és paradicsom...

Kondás Iván kérdése:

Ha paprika és paradicsom palántát akarok ültetni a kertbe, akkor mindenféleképpen kell permetezni? Illetve valamilyen gombaölőről olvastam még, de ezeket rendszeresen kell vagy elég az ültetés utána ezzel a szerrel lekezelni a palántákat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én soha semmit nem permetezek a kertben és mégis megnönek a növények. Csak mérget nem eszek vele.
2013. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én max csalán lével locsolom...soha nem permeteztem a kertembe semmit,vegyszeres cuccot a boltba is kapok és azzal még kínlódnom se kell.Tehát nem kell permetezni semmivel.
2013. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Max. csak akkor permeteznék, ha tetvesedne, de eddig nem fordult elő. Az a babra jellemző nálam.
2013. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez mind hüleség ,hogy permetezni kell...az előzőek is jó választ adtak,szóval annyi...max akkor hogyha megtámadja bármi akkor használj ilyen szereket... egyébbként a gombás betegségek ellen szoktak ajánlani réz tartalmú szereket,de ezt ki lehet azzal cserélni ami természetes,hogy 1apró vékony réz drót vagy szálat szúrunk a paradicsom szárába,és így jelen van a réz aa növény nedvkeringésében.Most így per pillanat nem tudom milyen vastagságú drót kell hozzá,én is úgy olvastam valahol...
2013. máj. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!