Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi eheti az angol muskátlimat?...

Mi eheti az angol muskátlimat? Vagy egyáltalán kártevő?

Figyelt kérdés

Van egy angol muskátlim, illetve kettő, de az egyiknek semmi baja, pedig nem messze vannak egymástól.

Az ominózus muskátlinak olyanok a levelei, mintha valami csócsálná őket, valamelyik lyukas, van, amelyik levél teljesen "eltűnt", csak a szár maradt.


A zsálya, amit szintén messzebb volt tőle, is így nézett ki, lyukasak voltak a levelei, de ott megtaláltam a tettest, egy kb. 2 cm-es kis zöld hernyót. De a muskátlit bárhogy nézem, nincs rajta semmilyen jószág, csak fekete, nagyon apró kis galacsinok, amik olyanok, mintha földből lennének.

Ez mi lehet?



2013. jún. 26. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azok a fekete nagyon apró kis galacsinok a hernyók ürüléke. Lehet, hogy most nincs rajta, de hogy volt, az biztos.
2013. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már megvan a kis tetves. Bebábozódva találtam meg. Két levelet összehúzott, úgy épített fészket magának, azért nem láttam.


Köszi, eltaláltad.

2013. jún. 26. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!