Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nyálkás áttetsző réteg van a...

Nyálkás áttetsző réteg van a medencénk falán, alján. Algaölőt tegyek többet vagy klórt?

Figyelt kérdés
6,5 m3-es. Az algaölő azt írja, hogy elég lenne 1,5-2 hetente tenni bele 6,5 ml-t a 6,5 m3-be. Már tettem bele 3x és még csak 3 hete van felállítva. Klór is van benne, de lehet, hogy kevés. A vízforgatónak mennyi ideig kell mennie egy nap. Picivel több,mint 1 m3 vizet tud megpörgetni 1 óra alatt.
2013. júl. 24. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az algaölőt a feltöltés előtt kell a medence falára permetezni. A klórt utólag kell a vízhez adni.


A vízforgatót akkor járasd, ha szükségesnek érzed, amúgy is csak a nagyobb, szemmel látható darabokat szűri ki ilyen kis felfújható medencéknél. A zavarosodásra nem lesz hatással.

2013. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ez már nem tisztul ki? Adtam neki egy klór-alga sokkot. És reggel óta pörgetem a vizet. A falát sajnos nem fújtuk le vele. Majd ha újra feltöltjük, akkor úgy lesz. Ha lefújom, akkor nem lesz olyan az oldala? Az alját is be kell fújni?
2013. júl. 24. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabadna olyannak lennie. Félórával a feltöltés előtt fújd be vele, hogy rászáradjon. Az aljára is tehetsz.
2013. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!