Kezdőoldal » Otthon » Kert » Októberben vagy esetleg...

Októberben vagy esetleg szeptember végén megérné belekezdeni egy nagyobb kertitó kb 24 négyzetméteres elkészítésébe? Ekkora várható valamennyi pénz :-)

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit ma megcsinálsz ,nem marad holnapra .
2013. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ezt kifejtenéd nekem? :D
2013. aug. 26. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Te is kifejthetnéd,hogy mi ezen a probléma,hogy októberben,vagy szeptember végén kezdenél a kerti tó építésébe?Nem valószínű,hogy októberben már fagyos lesz a talaj.
2013. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem is kell pénz a kerti tó elkészítésének elkezdéséhez.Már most nekiállhatsz kiásni a tómedret,csak 1 ásó kell hozzá:)
2013. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van. Én a helyedben most ásnám ki, de a fóliát csak tavasszal venném meg. (esetemben így történt). Így volt egy telem, hogy agyaljak a módosításokon, hogy hol legyen meredekebb a lejtés, milyen szélesek legyenek a zónák, milyen legyen a formája stb.
2013. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na igen, ez teljesen jogos. Szerintem is neki állok még most és, akkor nem kell mindennel egyszerre kínlódni :) Csak azt olvastam, hogy a fóliát a legjobb a legmelegebb időben lerakni, mert, akkor nem olyan merev és könnyebben mozgatható :) viszont, ha október-novemberre kész lennék a fóliázással is és már csak a feltöltés lenne hátra, megérné már ilyen későn feltölteni? :)
2013. aug. 27. 00:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Várjál májusig a fóliával.
2013. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2013. aug. 27. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!