Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy tüntessem el a kertemből...

Hogy tüntessem el a kertemből a macskákat?

Figyelt kérdés
Már 3 hete minden nap idejárkál a kertembe 4 sárga macska. Egyik félig vak, másik sánta... szal mindegyiknek van baja. Amikor először itt voltak, kidobtam nekik müzlit. Utána elmentek. Aztán 2 nap múlva ismét megjelentek. Akkor adtam nekik kenyeret... És most már nem mennek el. Van már egy kutyám is, az meg egész nap ugatja a macskákat, de azok mégsem mennek el, pedig már nem is adok enni nekik.
2014. jan. 26. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Miért csodálkozol, hogy nem akarnak elmenni? Hisze etetted őket. Most már nem fogod tudni elzavarni őket, hacsak a kutyát nem engeded rájuk vagy akárhányszor meglátod, vizes slaggal leöntöd őket.
2014. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Te hoztad a bajt magadra ,most találd meg az ellenszerét is .
2014. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj a legközelebbi kínai étterem vezetőjével.
2014. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 as,te nyerted a hét legjobb válasz díjat .XD
2014. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gizi! Mostmár tudom, hová tűnt az a sánta, félvak és gyáva kutya a menhelyemről, akit még a gyerekek is Oroszlánkirálynak becéztek...

Hozd vissza nyugodtan, fél a macskáktól...

2014. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A választ itt leled:GUN BOX.HU
2014. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!