Kezdőoldal » Otthon » Kert » Karácsonyi kaktusz sokkhatásán...

Karácsonyi kaktusz sokkhatásának megszünése menni időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés

A virág üzletből- valószínüleg- olyan karácsonyi kaktuszt

vásároltam,amelynek egyetlen virág bimbója sem fejlődőtt ki,mivel nem növekedtek a virág kezdemények.2 hét múlva száradni kezdtek. A karácsonyi kaktusz megsínylette a szállítást,és a változást.



#karácsonyi kaktusz virág kifejlődédét akadályozó tényezők #sokkhatást okozta károk
2014. febr. 2. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Par het alatt rendbejon. Ne locsold nagyon, ne mozgasd, de ne legyen huzatban sem.
2014. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2003 ban örököltem az anyukámtól egy ilyet, 2013ig csak vegetált nálam, soha nem virágzott de nem is pusztult el. Költözés miatt odaadtam egy kedves néninek. ez 2013 januárjába volt...azóta folyamatosan virít neki, pedig már rég elmúlt karácsony. Nem szerette a helyet ahol volt.
2014. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!