Kezdőoldal » Otthon » Kert » Rengeteg a csiga. Indiai...

Rengeteg a csiga. Indiai futókacsát szeretnék, de mi lesz vele télen? Külföldön lehet kölcsönözni. Itthon is van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen állat nincs is, hogy indiai futókacsa.

Micsoda hülye név.

2014. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne vele télen?
2014. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Téli indiai futókacsa.

Na ilyen viszont már tuti nincs.

2014. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De olyan van, hogy indiai futókacsa.
2014. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, tudod ki hiszi, engem nem csaptok be.
2014. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 siske30 válasza:

Sziasztok ! Mindenkinek maximálisan tudom ajánlani az Indiai futókacsa tartását , nagyon hasznos és valóban felkutatja és megeszi a meztelen csigákat és sok más kártevőt , hernyókat , vakond tücsköt stb.. , még az eldugott helyeken is .

A kertben nem tesz jelentős kárt , (friss saláta közelébe azért ne engedjük ), fontos hogy ne 20 kacsát tartsunk 200-négyzetméteren hanem mondjuk 1-2 és kapjanak enni is ne csak azt amit találnak. Tapasztalatom szerint a tojó többet kutat eleség után mint a gácsér , de ez megszokott az (állat)világban hogy a hímek "lustábbak" .

2015. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt futókacsán, több százat keltettem.

Csak a fákban nem tesz kárt, de amit nem rág meg azt letiporja.


A vadkacsa, törpe, házi és , némakacsa ugyanúgy megeszik a csigát, csak meg kell nekik mutatni.

De a tyúkok is megtaníthatók csigaevésre.

2015. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!