Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetetk mindent jol...

Szerintetetk mindent jol csinálok?

Figyelt kérdés
kaptam ajándékba egy gyönyörű orhideát, 7 hónapig nyitott majd átültettem, mert ezt tanácsolták.lett egy ujj levele ez idő alatt, a hosszú szárakat én nemvágtam le, csak a kicsiket ami a nagyon volt, és kb 2 hete ujj 3 kis nyitás féle vagy csira van rajta pontosan nemtudom megnevezni, de a lényeg hogy csak 1 hónapja ültettem át akor jol csinálok mindent?nagyon fontos nekem ez a virág mert életem legfontosabb emberétől kaptam és nemszeretném ha elpusztulna.
2014. nov. 17. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálod, de felesleges gyakran átültetni. Milyen cserépben van most? Ha nem átlátszóban, az nem jó. Én az IKEA-ban vettem üvegvázát ( [link] és ilyenben csücsül az összes orchideám.

Hetente 1x locsolom, és úgy 2 cm víz áll ilyenkor a tálban, ez bőven elég neki. Legyen elég fény, de ne túl sok!

2014. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
átlátszó müanyag cserépben de olyan matt nemtisztán átlátható
2014. nov. 17. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem olyan jó, mint az üveg. Szerezz be üvegcserepet!
2014. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!