Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit csináljak, ha túl hangosak...

Mit csináljak, ha túl hangosak a békák?

Figyelt kérdés
Mivel már utána néztem láttam, hogy sok olyan válasz volt , hogy akkor minek van tavam ha zavar a brekegés. De az elmúlt hetekben egyre hangosabban egyre hosszabb periódusokban brekegtek és hát nem lehet nagyon aludni a 'zajtól'. Ha nincs 20-25 db a tóban akkor egy se. Tehát a lényeg: várjak és akkor, amilyen hitelen elkezdték, olyan hirtelen abba is hagyják (1-2 héten belül) , vagy van valami praktikus módszer amivel csendre bírom őket?
2015. jún. 15. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A hobbi állatokkal van ilyen. Ugyan így járnak a macska, kutya tartók is. Azok szörnyű hangosak, sőt még iszonyú büdösek is tudnak lenni. Persze ez még mindíg nincs olyan veszélyes mint a kutya , amikor megharapja a gazdáját, vagy kisgyereket öl.
2015. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel szordínót nem tehetsz minden békára (sőt, egyre sem!), három választási lehetőséged van:

- elköltözöl, vagy

- veszel jó minőségű füldugókat, netán

- megtanítod őket suttogva beszélni!

.

Talán azért tetted fel a kérdést, hogy tudassad velünk: van tavad?

2015. jún. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

No~no! Vigyázzunk!

Z.Jimmyt a kakasok zavarták...azt mi lett a vége?

2015. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Két dolgot lehet csinálni:


Megszokni vagy az ablakot becsukni, ha azon is átjön a zaj akkor extra zajvédő réteget rátetetni/olyan ablakot berakatni,én pl. este becsukom az ablakot,hűtést megoldottam ha melegem lenne.Nálunk pl. majdnem egész nyáron "zajonganak".

2015. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy kerítsd körbe a tavad sűrű szövésű hálóval, a békákat pedig vidd el valahova.
2015. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Telepíts a tóba néhány vízisiklót.
2015. jún. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogdosd össze a békákat, és vidd el őket valahova!
2015. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cseréljünk kéglit, pont imádok békadalban aludni...
2015. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!