Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen almát ültessek a...

Milyen almát ültessek a kertembe szeretnék vagy 30 darabot, olyan kellene ami bőségesen terem és nem igényes tulságosan milyen fajták ezek?

Figyelt kérdés
Elraktároznám télére,aztán pedig eladnám,a vele való foglalkozással nem lenne gond van cimborám aki szaktanácsokkal eltud látni mivel vegyi boltja van,csak olyan alma kellene ami bőségesen terem és nem beteges
2015. jún. 21. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
ilyen nincs ami bőséges igénytelen és ezek szerint elálló is legyen mert télen akarod értékesíteni
2015. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha sok almát akarsz akkor bizony mindenféleképpen kell gondozni, öntözni,permetezni (főleg homokon) stb. Van egy két fajta talán ami tényleg igénytelenebb de az meg nem "piacos", nehezen adható el.


Nálam bevált fajták (gyorsan eladható): Jonagold,Idared, Golden, Zöldalma fajták

2015. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak csak annyit hogy okoskodás helyett segithetett volna valahogy,ugy mint a második válaszoló.
2015. jún. 21. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező nagyon leírtad az 1 válaszát ,pedig abban nagyon sok igazság rejlik.Már maga a kérdésed is hiányos ,mert nem, írtad az ország mely részén laksz,milyen a talaj .

Talán a kedves cimborádat kellene kérdezni,aki adja a jó tanácsokat .Persze neki semmi sem drága .

Ennyi fán nem kevés teremhet,ha jó évet fogsz ki.

Az almát tárolni meg megfelelő klimán lehet csak .Különben rothadásnak indul idő nap előtt .Neked is csak a haszon lebeg a szemed előtt .

2015. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerinted mi lebegjen a szemem előtt veszteség?Jó az éghajlat nem fog rohadni észak-keleten,Mindent megtudok adni neki a szervestrágyától az utolsó lépésig mivel itt minden adott felénk.Lehet nem jól fogalmaztam meg a kérdést se nem is tagadom,csak olykor tanácsokat adnak és kérdeznek tőlem mi-merre hány méter,mert szerintem mindent leirni a-tól z-ig elég nehézz lenne,ennyi erővel bele lehetne kötni a legkissebb hiányosságokba is,de köszönöm a tanácsod máskor jobban oda fogok figyelni mit kérdezek,megértlek téged is,köszönöm hogy okositottál,mert jó pap is holtáig tanul
2015. jún. 21. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:

nah mert mi bajod van a válaszommal ? 1. vagyok.

Mert ha olyan létezne amit kértél mondtam volna mert énis 8 hektár almát művelek munkahelyen és saját is van 1 hektár (1000fa) és ebben szinte minden van amit el tudol képzelni és hidd el ami bőségesen terem az vagy nem elálló vagy nagyon igényes. ami nem igényes az keveset terem vagy nem áll el tovább nem kavarom mert nincs értelme. pl amit irtak utánnam hogy a golden hát azzal is az a gond hogy nem igazán elálló meg minden 2. évben fog többetteremni de nem igazán igényes az igaz. Nah látod ezért nem fejtettem ki mert nincs értelme röviden is le lehetett irni hogy amit akarsz olyan nincs.

2015. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt a választ tartom helyesnek,értem mit akarsz mondani felfogtam,leirtad röviden tömören,köszönöm szépen!
2015. jún. 23. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!