Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a kínai császárfa szaporításával kapcsolatosan? Magról szeretném szaporítani, hogyan érdemes?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

laza homokra rászórod a tetejére is szórsz egy kevés földet és letakarod fóliával, mindig tartsd nedvesen a földet.

én szórófejes flakonnal locsolgattam az a kis palántáknak se árt.


de ne most vess, majd március felé

2015. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:-( Én már vetettem pár szemet, bent vannak lakásban. De megfogadom a tanácsod, hagyok tavaszra is. Amit pl márciusban, vagy inkább februárban elültetek, azt ki tudom már nyáron ültetni?
2015. nov. 13. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:

elég jól bírja a strapát bármi éri újra kihajt, kicsiket is már ki lehet ültetni,

én tavaly augusztusban vetettem az is későn volt nem mertem akkor még kint hagyni gyufaszál vastag szára volt meg kb 8cm

felraktam a padlásra,

februárban kicsit korán beraktam 2 ablak közé és szépen kihajtott,

áprilisban kiraktam de egy éjjel a fagytól bebarnultak meg lefonnyadtak a levelei, de idővel újra kihajtott:)

2015. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!