Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdekelne kinek milyen tapaszt...

Ricsi31 kérdése:

Érdekelne kinek milyen tapasztalata van a husqvarna 440 tipusú láncfűrésszel kapcsolatban. Érdemes ilyen márkájú/típusú gépet venni? Van esetleg valami jellegzetes típushibája? Otthoni, házkörüli felhasználásra szeretném vásárolni.

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Maga a márka jó nekem is Husqvarnám van 3 éve , imádom. Kérdés mennyi fát akarsz vele vágni évente?
2015. nov. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éves szinten 12~18 köbméter tüzifát vágnék vele össze.
2015. nov. 28. 07:50
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Én is kb ennyit vágok évente. AHusqvarna szervizese azt mondta ekkora mennyiséghez nem szabad a 450 Etipusnál kisebbet venni. Mem is vettem nem csalódtam
2015. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jó kis gépek, nekem az ügyfélszolgáltatással van bajom...
2015. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az pont nem éri meg,nézd meg az újabb 40 ccm es gépeket pl 135 mark II tud ugyan annyit szebb, és olcsóbb.Akkor mi szól a 440 mellet? Nekem anno Hq 445 volt egy évig szuperul ment utána hol a kínai karbi ,hol a tirisztor döglött be úgyhogy megváltam tőle.
2019. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!