Kezdőoldal » Otthon » Kert » Rondo zöldborsóról van valakin...

Hell-ikon kérdése:

Rondo zöldborsóról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Az érdekelne elsősorban, hogy mekkorára nő maga a növény, kell-e mellé madzagot kihúzni s, ha igen kb. milyen magasságig? A dobozán sajnos nincs rajta mekkora szárat nevel.


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. ápr. 18. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még soha semmilyen borsó mellé nem húztam madzagot, pedig igen sokfélét próbáltam már. (Rondo-t is, csak nem emlékszem már rá. Biztos nem nyerte el a tetszésemet, azért.)
2016. ápr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a válaszod. Nekem sajnos muszáj. A közvetlen szomszéd telek (kb. 2000 nm) erősen elhanyagolt, minden évben erőn felül küzdök a spanyol csigákkal. Hiába az ilyen-olyan granulátum, ha onnan visszapótlódnak, márpedig visszapótlódnak, sajnos. Ha hagynám elfeküdni a borsót, akkor túl jó helyet találnának maguknak, amit nem szeretnék.


A csomagolás annyit ír, szilárd száron hozza a termést, de ebből még nem teljesen egyértelmű, hogy elfekszik-e vagy megtartja magát.


Úgyhogy jöhetnek még a válaszok. :)

2016. ápr. 19. 07:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Magasabbra nő, mint a rajnai vagy a kelvedon, de a hüvelye is jóval nagyobb lesz. Én futtatom, így nincs eldőlés, földön fetrengés, rothadás és csiga téma sem. Hiába van vastag szára, nem tudja megtartani a növényt, ezért érdemes nagyobb ágakat, vastagabb karókat leszurkodni, hogy arra kapaszkodjon. Ha nagyon profin akarod, akkor akár csirkehálót is feszíthetsz ki, bár szerintem az uborkaháló is jó. Ja, igen, a magassága úgy kb. 1 méter.
2016. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, ment a zöld kéz. :)
2016. ápr. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!