Kezdőoldal » Otthon » Kert » PARTNER COLIBRI II S benzines...

Kisharkály kérdése:

PARTNER COLIBRI II S benzines fűkasza és egy MTD A31EC fűkasza melyiket érdemes megvenni? Használtan venném mindegyik pöcc röff.

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket érdemes megvenni ?

2016. máj. 3. 05:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mtd bõl soha semmit ne vegyél. Hulladék mind
2016. máj. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem sok mindent akarnék vágni vele!

de lenne egy másik kérdésem veszek ujonnan x fűkszát és levágom vele és vissza viszem 3-napon belül akkor vissza kapom az árát ? :)))

2016. máj. 3. 07:18
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Mtd: haver vett, hogy ne kelljen fizetni a vágásért... 10x használta, 2x volt szervizben. Forget...

2.Én nem venném vissza, ha eladnám. Kapugarancia.

2016. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem fűkasza, hanem szegélynyíró.

Ha mindenáron ilyenben gondolkodsz, akkor a Partner, az a Husqvarna csoporthoz tartozik.

De az ilyesmi csak pár m2 gyep igazításához alkalmas.

2016. máj. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Stihlt, aztán a szomszédoknál egy nyáron megkeresed vele az árát. Ősszel féláron eladod, tavasszal veszel egy másikat. Én 20 éve így csináltam, és remekül működött a dolog.
2016. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!