Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kedves udvartulajdonosok!...

Una kérdése:

Kedves udvartulajdonosok! 300nm-es kertben és udvarban mindössze öt gyümölcsfa és egy garázs jelenti a tereptárgyakat. Milyen fűnyíró készüléket érdemes használni?

Figyelt kérdés
Fűkasza, tologatós fűnyíró, benzines, elektromos, ezen belül érdemes "nevet" vásárolni vagy igaz, hogy a közép kategória közel ott van tartósságban, árban viszont nagyságrendnyi a különbség? Egy 50 méteres hosszabbító alighanem eléri a terület minden pontját a rendelkezésre álló három vételezési helyről.

#fűkasza #fűnyírógép #elektromos vagy benzines #Kommersz vagy neves készülék...
2016. máj. 8. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Én egy fűgyűjtős benzinest vennék. Legolcsóbb MTD megteszi.
2016. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az elektromos is pontosan megteszi. Kevesebb hiba forrás van mint a benzinesnél.
2016. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Mtd ne vegyél ha jót akarsz magadnak. Ha mégis akkor olyat vegyél amibe Briggs motor van
2016. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

"Mtd ne vegyél ha jót akarsz magadnak."


Én még csak Briggs motoros MTD-ket láttam, ezért is mertem ajánlani. 20-25 évig üzembiztos.

Persze attól lehetnek más motorral is, de arról nem tudok véleményt mondani.

2016. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ekkora területet meg lehet oldani elektromossal is, benzinessel is. Az elektromosak hátránya - a vezeték cibálásán kívül - hogy az olcsókat elég gyengére gyártják. Aztán ha szép egyenes minden lehet az is elegendő.
2016. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Kedves családtagom eldöntötte a kérdést, egy Garden benzinessel állított haza megunva a hezitációmat. Azt még megkérdezném, hogy van valami előnye vagy hátránya annak, ha ott marad a levágott fű, van a gépen fűgyüjtő, össze tudom szedni.
2016. máj. 9. 01:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Előny: tápanyag

Hátrány: ráragad a cipő talpára, viszed lakásba, autóba.

2016. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én feleslegesnek tartom a fűgyűjtést. Ha már félig van a gyűjtő nehéz tolni a gépet. És válaszolva azegyik kérdésre igen van Mtd fűnyíró ami nem Briggs motoros nekem olyan van sajnos az egy hulladék.
2016. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Nem is tudtam, hogy a levágott anyagból valami súlyos pépszerű anyag lesz ha nincs feltéve a fűgyüjtő és lecsukódik a helyére egy műanyag ajtó. Gondolom a kés kiképzése jóvoltából és azért mert az ajtó visszatartja, többször is megdolgozódik a levágott anyag és azért lesz ilyen súlyos, masszaszerű dolog belőle. Gondolom ha fönt van a fűgyüjtő akkor oda csak berepül a levágott anyag és nem áll össze péppé. Azt hiszem ezt az udvar nem járt részén ott hagyom és csak elől a járott részen fogom feltenni a fűgyüjtő kosarat és ami összejön azt ráterítem a hátsó részre.
2016. máj. 10. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!