Kezdőoldal » Otthon » Kert » Benzines fűkasza előtt állok....

KLENOVICS LÁSZLÓ kérdése:

Benzines fűkasza előtt állok. Családi ház körül, árok, kerítés mellett kéne. Milyen márkát, típust ajánlatok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék drágát,mert nem nagy a terület,amúgy is van fűnyíró, valamint egy márkás gépnek az árán majdnem 3 olcsóbbat lehet kapni.

MTD, Fieldman gyártók gépei félelmének még árban. MTD Smart BC 26 vagy BC 33 esetleg?


2016. jún. 15. 15:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Vásárlás előtt természetesen. MTD BC 26 most akciós 26900ft.
2016. jún. 15. 15:04
 2/21 anonim ***** válasza:
Mtd-t soha ha jót akarsz magadnak. Javaslom írd be a gyakori kérdések keresőjébe hogy Mtd és olvasgass.
2016. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből piacon veszel egy Demon kaszát, mondjuk, nincs rá garancia, azzal drágább.

Állítólag 5,2 LE, ami ugye baromság, de még ha csak 2,5 is, az biztos, hogy nagy fűben is jól lehet vele haladni.

Ne csak azt nézd, hogy árban mi felel meg, hanem azt is, hogy a munkára mi felel meg. 1 LE csak szegélynyírónak való.

2016. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Bármit,csak MTD ne,még ha ingyen adnák is .
2016. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolókkal. MTD kasza nem kellene még ingyen sem. A Strauss fűkaszáit sem ajánlom.


Lehet válogatni, mert számtalan olcsó típus van a piacon, én a helyedben valami olyasmit néznék, aminek hosszabb időre merik vállalni a garanciáját, emellett van hazai szervize, vagy a vásárlás helyén érvényesíthető a későbbi garanciális igény. Sok helyen látom, hogy két év, vagy annál több garanciával adják a terméket, az talán nem fog mindjárt az elején széthullani.

2016. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok. Előző válaszomban a "piac"-ot nem úgy értettem, hogy kimész a piacra, hanem a kereskedelmi egységek összességeként. Elsősorban boltban nézzél körül.
2016. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Amit az aldiban meg a lidlben árulnak azok jók. Nekem is olyan van, nem is keveset használom, letelt a 3 év gari és azóta is működik. Téli állás után idén is első rántásra indult.
2016. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A kérdésben szereplő, és az eddig felsoroltak mind ugyan azt a kínai kaszát takarják. Három különböző hengerűrtartalommal készülnek, három különböző berántó szerkezettel szerelik őket. Jellemzően nem a motorral, hanem a körülötte lévő műanyagok minőségével van a gond. Berántószerkezet, szivatógumi, tartály tömítések, karburátormembrán, szimeringek, ezek a leggyakrabban cserélt alkatrészek. De a kuplung és a damil fej sem tart örökké. Ezek jellemzően 1000Ft-os alkatrészek.
2016. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Molyolo ***** válasza:

[link]


Nekem a B26PS van és prímán megy 3 éves és eddig még gyertyát sem vettem bele. Csak damilt meg üzemanyagot.

Jó erős anyagokból vanfém és a műanyagok is.

Ezért ajánlom a kisebbet neked.

Én két háznál használom

2016. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, valahogy nem tudom elhinni, hogy az én lidlis fűkaszám pont ugyanolyan, mint a piacon amit a románok árulnak. Van amikor már az eladáskor se tudják elindítani. Azt tudom, hogy a lidlis is kínai, de szerintem nem ugyanolyan. 3 és fél év óta még a gyertyát se tekertem ki... csak benzin, szöghajtás zsír, meg damil megy bele.
2016. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!