Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdemes megvenni ezt a Straus...

JohnnyBoy002 kérdése:

Érdemes megvenni ezt a Straus elektromos fűkaszát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 3 hónapja vettem egy benzines fűkaszát, elromlott. 3 hete vettem egy Straus fűkaszát, az is elromlott. Most venni akarok egy elektromos fűkaszát, ugyanannak az ismerősömnek aki a benzines Straus fűkaszát eladta, azt mondta, hogy véletlenül van elektromos fűkaszában is Strausa. Érdemes e megvenni?
2016. aug. 28. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Okos ember a saját kárán tanul.A h-lye a sajátján sem.Bocsánatot szeretnék kérni a példáért,de erre sajnos mást nem tudtam.A benzinestől örült,hogy megszabadult.Az elektromost meg véletlenül neked szeretné eladni,vagy aki megveszi.Nem találod furcsának?Ezek rakás szurok.A Nyugat,Dél,Észak kínait ne vedd,csak a Kelet Kínában gyártott a jó.Ha ezt ott gyártották és papírral igazolja,csak akkor vedd meg.
2016. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt vedd meg, és nem fogsz csalódni:

[link]

2016. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem,nem érdemes!
2016. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es! Ez mi? :D
2016. aug. 29. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el a straust!

egy fos.

nem is értem, hogy hogy vállalhatják a nevüket és miért nem változtatják meg havonta?!

2016. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

figyelj ha viszonylag olcsón fűkaszát akarsz venni ne strauszfost meg hasonlókat vegyél PL: démon, vagy,MTD, vagy a többi kínai fostostalicska, érdemes két kínai benzines fűkasza árát rááldozni, mondjuk 60 ezer..

és veszel egy ilyet,


[link]


(efco stark 25) efco néven megy, de egy az egyben oleo mac sparta 25T


teljesen olasz és 100-or többet ér mint egy strausz kínai szemét,

és ne tévesszen meg a reklém hogy a kinai 3 meg 5 lóerős, meg 50 köbcenti,.. ez meg csak 1 lóerő és 25 köbcenti, ebbe majd kétszer akkora erő van mind a kínaiakban.

2016. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!