Kezdőoldal » Otthon » Kert » Véleményt szeretnék kérni...

Véleményt szeretnék kérni ezekről a márkákról milyenek lehetnek? Fieldmann, Hecht, Zipper, Einhell, Güde

Figyelt kérdés
Benzines sövényvágót szeretnék venni csak kíványcsi lennék érdemes e az olcsóbb árkategóriával foglalkozni .
2016. nov. 26. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Fieldmann aksis csavarozóm van, meg volt Einhell elektromos láncfűrészem, mind a kettő jól teljesített ahhoz képest hogy nem egy nagy márka egyik sem, mondjuk benzines technológiát inkább valami nevesebb márkanévtől vennék.
2016. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

einhell nem egy nagy márka de eléggé elterjedt és egész jók,a Güde nálunk annyira csak most kezd terjedni de kint már régóta van és azok jobbak mint az Einhell, a Hecht nem ismerem de nem próbálkoznék vele,nem túl bizalom gerjesztő,a Zipper ahogy nézegettem elég drága,ebből gondolva nem lehet rossz

én még amit szeretek az az Extol,eddig nem csalódtam bennük és az áruk is egész jó

sövényvágóból,benzineset akkor ezek közül az Einhell lenne

2016. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm , de jöhet még vélemény
2016. nov. 26. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Üdv!


A Zipper egy jobban bejáratott márka,a felsoroltak közül szerintem ez a "legkomolyabb". Az einhell sokat fejlődött az elmúlt évek során. A güde az einhell hasonló társa, hogy mikor melyik jobb,az változó, otthoni célú felhasználást bírják,szervíze van. Hecht és Fieldmann: mindkét márka most kezd el terjedni itthon. A fieldmann cseh cég,a hecht ha jól tudom német. Ők is hobbi-barkács téren nyomulnak, és mindkettő rendelkezik szervízzel,tudtommal bővítik is a hálózatot folyamatosan. Szerintem a garincia időt érdemes nézni ezeknél a gépeknél elsősorban,utána az ár, mert nem túl nagy árkülönöbségek akadnak közöttük.

2016. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. dec. 13. 16:37
 6/6 ricsi1975 ***** válasza:
Hecht-től volt 2 cuccom, harmat gyenge.
2018. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!