Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek melyik kapálógépet...

Ntibi98 kérdése:

Szerintetek melyik kapálógépet válasszam?

Figyelt kérdés

Seretnék egy kapálógépet venni, de nem tudom hogy melyik motor jobb. MARCI196 KAPÁLÓGÉP KULTIVÁTOR BRIGGS & STRATTON 190 CM3 (briggs & stratton motor) vagy HONDAGCV160 MARCI KAPÁLÓGÉP KULTIVÁTOR 160 CM3 (honda motor, nagyjából egyformák, ti melyiket választanátok?

Én ezeket néztem ki, de ha esetleg valaki tud jobbat, kérem írja meg. kb 120-150 ezer forintban gondolkodom.

Előre is köszönöm!



2017. márc. 27. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már régebben csak ezt használom.

[link]

2017. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mekkora területre?
2017. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A neve mindegy is a lényeg hpgy jó mptor legyen rajta, Ezek alapján mindegy hogy Briggs v. Honda. Most nekem honda van ezt kaptam mikor az előző tönkrement. Nagyon jó. Előtte Briggs volt kettő is a gépen. Évtizedekig mentek. A nagyapámé volt a kapálógép. Kb 40 év alatt most került rá a harmadik motor.
2017. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
olyat vegyél melynek nem ALU az osztóháza, mert ha megreped lehet kidobni az egészet
2017. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen Honda motoros van vagy 15 éve, teljesen jó és megbízható.

A régi B&S motorokat nem szerettem, ha valami miatt nem indultak, a derekam leszakadt a rángatásban, a mostaniak állítólag már jobbak.

Annak nézz utána, hogy erősebb-e a B&S, én most elég ellentmondó adatokat találtam.

2017. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Másodiknak: 1800m2-es kerthez, illetve 2400m2-es szőlőhöz szeretnék venni.


Ötödiknek: pont ez a típus van neked? ha igen akkor elmondanád róla a pontos véleményedet?


Illetve ha csak a kettő közül lehetne választani, akkor ki melyiket választaná?

2017. márc. 28. 10:03
 7/7 bamboochatheone ***** válasza:

Mi most vettünk egy családi gazdaságba egy ilyet:

[link]


Én magam raktam össze és azt kell mondanom hogy kb 10 éve javítok, és használok kapálógépeket de ilyen minőségű összeszereléssel és anyaghasználattal még csak sokkal drágább gépeken találkoztam. Hibátlan kis gép igaz eddig még csak kb 5 üzemóra van benne, de tökéletes munkája van és rendkívül erős. Plusz pont hogy adnak hozzá járókereket amivel nagyon sokrétű felhasználás nyílik meg előtted.

Pluszpont nálam hogy olajfilmes a levegőszűrője, és ha netán tönkremegy a motorja akkor 27.000 Ft-ért kapok rá egy zsír újat. Bármilyen kérdésed van róla esetleg képek is érdekelnek akkor írj!

2017. ápr. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!