Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kerti tuzrako epites?

Kerti tuzrako epites?

Figyelt kérdés
Kerti sutogetot szeretnenk epittetni, de nem a snassz tucat, szokasos ko-tegla dolog, hanem valami igenyes megoldas, hogy passzoljon a draga, minosegi kerti butorainkhoz. Pl tolgy vagy akacfabol. Tudtok ajanlani valami design-t kepet a nete jo szakembert? En nem talaltam senkit. Ildiko 32/N
2017. márc. 30. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fából, tűzrakóhelyet? Értem. És hányszor szeretnéd majd a nyár folyamán újraépíteni? :)

Mindenesetre készíts be poroltót is, amiben előzőleg kicserélted a port gázolajra. Az értelem vagy ötletesség szempontjából pont passzolna a fából épített tűzrakóhely mellé.

Szerinted miért építik mindenhol terméskőből, téglából, agyagból, betonból, vasból? Bingó! Mert ezek nem éghetőek.

A fa az éghető szerinted? Na látod, ezért nem készítik abból.

Persze, ettől még építheted abból, ha a nyár folyamán még néhányszor szeretnéd újraépíteni, mert elégett, elszenesedett. Meg ha szeretnél már attól is könyékig kormos lenni, ha csak négy méterről sandán ránézel.

2017. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Időnként lehet találni jóféle famintás burkolólapokat, talán csempét is. Gondolom a hőt nemigen szereti, de nem is az a cél egy nyári tűzrakónál, hogy jól vezesse a hőt a fala, nem kályha az. Belül viszont még így se lenne famintás. A szokásos kő/tégla marad a járható út, szerintem hófehérre meszelve, kemence-érzetűnek készítve igényes és masszív holmi lenne. Persze elkormosodik, karban kell tartani.
2017. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen egy sznob libát.

Hajrá, építs fából tűzhelyet.

2017. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem valós kérdés.
2017. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy tudnám elképzelni hogy a szokásos tucat kőből, téglából megépíteni, majd kívülről fa burkolatot tenni rá.

Azt a hőt elbírja a fa amit a tégla v. kő átenged.

2017. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!