Kezdőoldal » Otthon » Kert » A szomszédban áthelyezték a...

A szomszédban áthelyezték a KERTI WC T, milyen jogi lépéseket lehet tenni az eltávolítása érdekében?

Figyelt kérdés

Ha nem a kerítéstől 10 cm re! Az az mellé és nem a házam felé fordítva pont rálátva helyezték volna nem problémáznék. Sajnos a szép szóra nem hallgatnak, a "más" undorító származás miatt. Teraszról, nappaliból mindenhonnan rálátni, hogy 8 an járnak rá a famílíából.


Köszönöm a segítséget előre is.



2017. ápr. 29. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Rakj egy palánkot eléjük és szórd be patkányírtóval a környékét.
2017. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
neked semmi jogod nincs, költözz el úgy mint mások vagy használj nyugtatót cigányok ellen nem fogsz elérni semmit (jelentheted a jegyzőnél viheted az ügyet bíróságra de eredményt nem fogsz elérni csak kevesebb pénzed lesz és károsodik az idegrendszered)
2017. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Haveromék nem akartak rálátni a putrikra hullámpalából csináltak kerítést. Nem olcsó de örök élet és nyugalom
2017. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Éjszaka szórj bele vagy 2 tucat élesztőt, reggel csodálkozni fognak, hogy bugyog ki a szar...
2017. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

1: Megnyugszol.

2: Kinyitod a pénztárcád és megcsinálod a kerítésed legalább 2 méter magasságig, hogy ne lássanak át. Nem csak a budi miatt, eleve a szomszédság miatt. Magadnak teszel jót vele, életed végéig helyeselni fogod minden fillért amit ráköltesz.

3: Erre alszol egyet és másnap nekiállsz.


Vagy elköltöd a bíróságra és semmi nem történik, sőt még a testvérek meg is mérgesednek rád és az nem jó ómen.

2017. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Ne szólj semmit, nekik legalább van, nálunk a faluvégén még néhol az sincs, a saját szememmel láttam ahogy a gyerek leszart a teraszról :-(
2017. ápr. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Én is azt tudom javasolni, hogy csináld/csináltasd meg a kerítést. Hullámpala a legjobb, legolcsóbb, legpraktikusabb megoldás. Méh telepeken talán lehet kapni oszlopnak való zártszelvényt, csődarabokat, vagy bármi más vasanyagot, ami oszlopnak megfelel. Használt cikk oldalakon, itt a neten talán még jó állapotú, használt hullámpalát is tudsz vásárolni. 1 kőműves és 1 segédmunkás kb. 1-2 nap alatt elég nagy darab kerítésalapot meg tud csinálni úgy, hogy beleállítja Neked az alapba az oszlopokat is. Aztán már csak a kereszttartókat kell behegeszteni.


Szóval azt akartam mondani, hogy nem sok pénzből megoldható egy kerítés felhúzása.


Bár ami a kerítéstől talán lényegesebb dolog, hogy szerintem más problémák is lehetnek ott, ahol laksz. Nem csak a budi és az azt használók. (Együgyű emberek ellen semmilyen kerítés, jogszabály, vagy bármilyen fizikai akadály nem véd meg. Senkit nem akartam megbántani, csak a saját tapasztalatomat osztottam meg.)


A legjobb megoldás valóban a költözés lenne. Persze ezt a dolgot a pénzen kívül sok egyéb más dolog is befolyásolja.


Van még egy másik lehetőség is. Ültethetsz pl.: gyorsan növő dísznádat is. Nem túl drága, gyorsan megnő jó magasra (k.b.: 3-4-5 m), viszont nagyon sűrűn kell gondozni, hogy ne terebélyesedjen el nagyon.

2017. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha a "kapcsolatuk" most "jó" a szomszédsággal akkor elég a jó kerítés és nem lesz gond később se. Csak az a kerítés tényleg legyen jó, meg valami dumát kitalálni, hogy nem miattuk készül. Erre legjobb megoldás ha körbe megcsinálja, de nyilván az 3x ár.

Nem szabad megrontani a kapcsolatot, mert akkor bizony onnan költözni kell. És ez egyszerű fehér emberre is vonatkozik, a kőkorszakban élőkre hatványozottan.

2017. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 acelsziv ***** válasza:
69%

Azaz. 1 kiló élesztőt beleszórsz és vársz türelemmel.


Volt egy pofa aki a faluban a patak fölé építette a pottyantósát a víz meg vitte a cuccot. Egy másik ezt megunta, megvárta míg a pofa bemegy kullantani, fogott egy rossz alumíniumlavórt, megrakta szalmával meggyújtotta és vízre tette. A víz bevitte a budi alá a lavórt. Képzelheted. Ordítás, a pofa kiesett a budiból kulás seggel és leégett seggszórrel. Utána áthelyezte a budit.

2017. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
73%
" Éjszaka szórj bele vagy 2 tucat élesztőt, reggel csodálkozni fognak, hogy bugyog ki a szar..." és az a közvetlen szomszédak miért is lenne jó?
2017. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!