Kezdőoldal » Otthon » Kert » Gyeprácsozás vagy viacolor....

Gyeprácsozás vagy viacolor. Melyik az olcsóbb, jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Mindig is füves volt az udvar,bár mióta 3 autó van inkább csak nyomokban tartalmaz füvet. Újra füvesíteni vagy gyeptéglázni felesleges lenne. Mivel nagy felületet kellene térkövezni így csak a fele udvar maradna meg füvesnek,amit hiányolnék..viszont a térkővel lerendeznénk ezt a csúnyaság ügyet.


A gyeprács valamivel talán megőrizné a füves udvart a zöld fém vagy műanyag,viszont nem tudom mennyire fog látszódni .. a beton gyeprács az csúnya. Meg valahol azt mondom a gyeprács is olyan,mint a viakolor, hiába tűnik úgy,mintha tiszta fű lenne.


Kovácsolt vas kaput szeretnék,oda talán jobban illik a viakolor,mint a kapu után fű.


2017. ápr. 29. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

irigylem a nyomorod


viacolor

2017. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Az biztos márványt ne rakass nagyon csúszik én is nemrég szedettem fel.
2017. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyeprács nem védi meg a füvet, az autó alatt és a keréknyomokon ki fog pusztulni a fű, és hiába teszel le zöld műanyagot az is ronda lesz.
2017. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!