Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mivel temessem be az ásott...

Mivel temessem be az ásott kutat? Fenn áll a veszély, hogy sáros iszapfolyam fog kijönni egy idő után? Nem tudom milyen mély a kút, de végig be van gyűrűzve. Amit én látok, hogy a földszinttől 3.5 gyűrűre van víz benne!

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban halálos vétek 1 kutat betemetni !

Le kell fedni biztonságosan ,esetleg még körbe is keriteni .

2017. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se temetném be.

Csinálj belőle kerekes kutat.

[link]

Az udvar dísze lehet.

2017. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én se temetném.... nem tudom milyen mély a miénk stb,de már szivattyúzni se lehetett belőle annyira kevéske volt az alján.Második év után be akartuk temetni szomorúan,hiszen az udvart azzal locsoltuk ameddig tudtunk. Aztán kaptuk azt az ötletet,hogy az ereszekből vezessük bele az esővizet...és bejött,elég nagy a ház és így a tető felület is és nem pocsékba meg a ház közelébe folyik el az a sok esővíz. Eszembe nem jutna begödrölni olyat amibe van víz,hiszen csak egy szivattyú és máris nem a drága csapvíztől lesz szép zöld a fű
2017. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1 kútgyűrű kb. 80 cm magas. Milyen sáros iszapfolyam jönne fel Nem vagyunk mi Yellowstone nemzeti park a földkéreg repedése felett ! Örülj, hogy van benne víz. Kert locsolására ingyen használható, de még hőszivattyú működtetésére is jó, nyáridőben légkondicionálóként jó, ha hűtőtestekbe vezeted a vizét stb.
2017. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz,amiért betemetném...Mérd meg,mennyi víz van benne....Lassan tolj bele egy mérőszalagot a fala mentén,amikor elérted az alját,stoppold le,hogy ne tudjon visszamenni és húz ki...meglátod,mennyi víz van benne... Mi nagyon örültünk,hogy van a,amikor vettük a házat :-)
2017. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én betemettem mert miután kiszáradt időnként lávafolyam tört fel és kiégetett mindet.
2017. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az válaszokat!

Gondolom aki betemette, az vízzel temette be ,nehogy kijöjjön máskor is a sok sok láva...

2017. máj. 1. 08:51
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Földdel betemetheted. Víz csak annyi jön ki, amennyit a föld kiszorít. Ne egyszerre temesd be hanem 2-3 nap alatt, úgy a víz letud szivárogni folyamatosan a talajvíz szintjére. Később se fog onnan kijönni iszap.
2017. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. máj. 2. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!