Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűkaszát érdemes venni...

Milyen fűkaszát érdemes venni ebben az árkategóriában ekkora területre?

Figyelt kérdés
50-60 ezer ft-om lenne rá és 3600 m2-re kellene. A 20 ezres Strauss fost meg társait hagyjuk...

#fűkasza #Benzin üzem
2017. máj. 14. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
60 ezerig nem valami jók vannak 2 ló felett,mert ekkora területhez már kell a haladós munkához.Kínai van csak ilyen árban.Ezek közül a FUXTEC ami fentartásokkal elfogadható,de ne várj csodát.Erőben jó, minőségben a kínaiak közt az egyik legjobb,és elmegy sokáig kisebb javításokkal. [link]
2017. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az olcsó olyan is azt mondják ezekre hobbi gépek .

A jót meg kell fizetni,a Kinai motoroktól óvakodnék.(tapasztalat) Japán,olasz márkák közt keresgélj.

Nekem a Maruyama gépcsaládból a BC 320 H van .100 e körül lehet az ára . 6 éves. A napokban 6 órát használtam csak tankolni álltam meg .A gép árában minden felszerelés bent van,ahogy a nagy menőknél .Ezzel nem kap el az ideg baj .

Suzuki Ignisbe könnyedén lehet szállítani is .

2017. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3600 m2-re még 100-ért se kapsz használható és tartós gépet, ez teljesen biztos. 150-ért esetleg.

Vagy megveszed a Fuxtec-et, aztán 2 év múlva egy újat, vagy javítgatod.

2017. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas terület! Ide már inkább "ráülős" fűnyíró traktor kellene.
2017. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak ez nem olyan terület, lejtős, ,,lyukacsos", kavicsos. Fűkaszával lehet rendezni, utána nagy részét tologatóssal rendben lehet tartani, de a rendezéshez a Strauss fos fűkasza ami 5 perc után szét hullik, nem elég.
2017. máj. 14. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezért a pénzért a strapabíróbb kínaiakat kapod. Amiket azét ne hasonlítsunk össze a 20 ezres straus, garden akármi, stb...fosokkal-kal. Mert a kis kínai megtanulta a leckét. Aki egy huszasért akar kaszát, annak annyiért fog gyártani. Igaz, olyan anyagból és olyan minőségben is. Van kínai kasza bőven 100 fölött is!

Ebben az árban már nagy márkák is felmerik vállalni a kínai kaszákat. Ezt kapod Mccolluch, MTD, Oleo-Mac, Makita, Solo, Stiga.

Ha nem bízol bennük, akkor 70-80 között már kapsz belépőszintű Stihl-t, Husqvarna-t.

2017. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért a pénzért max egy hagyományos kaszát....
2017. máj. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A belépő Stihl nem erre van tervezve, hamar megunja az is, bár nyilván elképesztő, mit bele lehet verni addig is. Csak hát az akkor is szintén két év.


Ilyesmire egyébként elég kell legyen egy Hecht 163. Kínai holmi, oké, meg kicsit körülményes alkatrészt rendelni (ellenben minden van), meg a szerviz is ráül egy hónapra (maga az alkatrészrendelés 1-2 hetes átfutású), de elárulom: a nagyok se akárkinek járnak a kedvében gyors reagálással, és tud egy hónap lenni a szerviz. A 163-asra visszatérve: nézz youtubeon videókat róla! Nem sok van, de látszik, miben halad mennyire, és mit mutat a hangja közben. Nézz árukeresőn meg külön ahol rendelhető, mindenféle véleményeket! Ez azért fog több mint két évig pöccre indulni, mert nem nagyon lesz kihasználva se terheléssel, se munkaórával. Ha a szöghajtás kenésben és jó szintetikus olajjal van pontosan bekeverve a benzin, akkor (értelmesen teleltetve) nehéz mellélőni. Tavaly még 75e lett volna, idén vehetem 90-ért. Ezt így bevállalják. :)

2018. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hatalmas mázlival lehet találni használtan sthil vagy husi 8-10 éves felső kategótiás gépet és ha mégnagyobb mázlid van, akkor még jópár évig kiszollgál...

Én tavaly találtam egy stil kaszát, típus most nem jut eszembe, de rákerestem 2007ben mikor forgalmazták 300volt az ára, vállalkozóé volt, nem azért adta el mert rossz, hanem mert újított a gépparkon... persze ez lutri, nekem úgy néz ki mákom volt, 4000nm-t nyírok vele.

2018. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, egyébként önkormányzatoknál is érdemes érdeklődni, előfordul selejtezés sokkal kisebb hibával, mint aminek hiszik. Persze nem árt, ha van egy-két jártasabb tanácsadó, akik tudják, mitől milyen halált halnak a jónevű fűkaszák a nevetséges bérűek kezei közt.
2018. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!