Kezdőoldal » Otthon » Kert » MTD 40PO benzines fűnyiró...

MTD 40PO benzines fűnyiró kérdések. Mi célt szolgálnak?

Figyelt kérdés
miért csepeg a karburátorbol a benzin állásában? a hosszú rúgónak mi a szerepe a karbinál? (gyárihoz képest megnyúlt mert megpiszkáltam,igy kicsit fura a járása). van 2 fekete csavar. egymás alatt. mik ezek és mit állitok rajtuk?
2017. máj. 19. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
kipufogó szinte semmilyen füstöt nem ad ki magábol. olaj van benne. ártok én a motornak ha pl. nem egyenletes a járás? vagy mert jobban pörög a kelleténél? nem vészesen hangos. a hosszú rugó nem látja el a feladatát mert szétbarmoltam sajnos
2017. máj. 19. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem nehéz szétbarmolni. Gyakorlatilag érintésre károsodik. Sajnos elkövettem én is azt a hibát hogy Mtd-t vásároltam régebben. De hamár ilyet vesz az ember Briggs motor legyen benne. Az enyémbe persze nem az volt hanem az a sz.r Thorx motor ami gyanítom a tiédben is van. Pár év alatt kikopott a lelke is . Hulladék az egész motor de maga a szerkezete is az volt a fűnyírónak. A végén már legszivesebben szétvertem volna fejszével. Sajna ezek nem használatra készülnek.
2017. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a rúgót barmoltam el,meg folyik a benzin. más rendellenességet nem tapasztalok.
2017. máj. 19. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

A rugó azért van ,hogy megakadályozza a túlpörgést,illetve azonos fordulaton tartsa a motort,a megfelelő teljesítményhez . A benzinfolyást meg a helyszinen lehet megmondani mitől is lehet .

Isten óvjon minden MDT terméktől !!

A híbát akkor követted el,amikor megvetted .

2017. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kb 5 éves. megy hetente egy napot kb 15 percig.
2017. jún. 28. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én Thprx motoros Mtd -m is 5 évet bírt. Nem volt nagy igénybevételnek kitéve
2017. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!