Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem ma egy bonsai-t, de...

Vettem ma egy bonsai-t, de most, hogy kibontottam a dobozból, látom, hogy nagyon szárazak a levelei, hullanak is. Helyre fog vajon jönni? Tehetek érte valamit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem fog helyre jönni ,minnél elöbb vidd vissza oda ahol vásároltad és cseréltesd ki! Nagyon kényes növény de gyönyörű,érdemes vele foglalkozni.De csak egészséges növény tudja meghálálni a gondoskodást.Remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

helyre tudod hozni sok gondoskodással,meg ha nem fagyástól van baja

tápoldatot neki,meg permetezd vizzel naponta(felfőzött lehűtött vizzel,ne simával)

legyen napos (ehh,keress most napot) helyen,páradús helyen ha van


de ha vissza tudod vinni,akkor egyszerűbb visszavinni

2010. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó darab volt. Vannak rajta új levélrügyek, hátha még helyrejön. Próbálom helyrehozni.
2010. máj. 19. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj a bonsaiklub kaposvár oldalára ott tudnak szakmai tanácsot adni!
2010. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kezd helyrejönni a bonsai. Egy zacskóba kötöttem be, mindig párás a belső rész, már tele van új levelekkel.
2010. jún. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!