Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nyári munka ként növény...

Nyári munka ként növény termesztés, mit éri meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy kisebb telkünk amit nem használunk, és nyáron szeretnék elkezdeni termeszteni rajta valamit növényt, amit utána eladhatnék a piacon, valakinek valamilyen ötlete, hogy hogy lenne érdemes nekiállni?
2017. jún. 16. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Már sehogy . Nem ilyenkor kell belefogni hanem tavasszal.De persze pl babot vethetsz. Négy naponta árasztani kell ilyenkor ha nem esik. Tehát kell kút és szivattyú . Talán kijön 100 ezerből . Meg áram se árt. Ha nincs áram bele se fogj semmibe.
2017. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a csemegekukoricákat jól pénzért veszik, abból szoktak másodvetést csinálni juli-aug. körül
2017. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mostanában sokat olvastam a csemegekukoricáról, mert most van nekem először.

90 nappal kell számolni, ezért másodvetésről nem olvastam sehol.


De nekem is ez volt az első gondolatom, ami az elsőnek, hogy nem ilyenkor kell elkezdeni gondolkozni, június második felében.

Április-május körül kellett volna.

2017. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!