Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fajta bonsai ez?

Milyen fajta bonsai ez?

Figyelt kérdés

Praktikerben vásároltam, de csak annyi állt rajta, hogy bonsai mix. Gondolom egy árkódon többféle volt, és így oldották meg. Viszont nem jövök rá, hogy milyen fajta bonsait sikerült választanom. Eleinte ficus retusának gondoltam (amilyet szerettem volna), de végül beláttam, hogy ez nem lehet az, mivel recés a levele, a retusáé pedig egyenes. Utána arra gondoltam hogy carmona macrophylla, mert egész hasonlítanak, és az is recés. Sajnos, ahogy egyre jobban nézegettem a neten, rá kellett jönnöm, hogy az sem jó, mert a carmonának csak 2 recéjű levelei vannak, ez viszont végig recés. Valaki szakértű, esetleg akinek jó szeme van, és megtalálja, netán ismeri a növényemet, tudna segíteni? Csak a nevét akarom tudni, a többivel már boldogulok. :)

Itt van pár kép:


[link]


[link]


[link]



2017. aug. 7. 17:10
 1/1 anonim válasza:
Kínai szil
2017. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!