Kezdőoldal » Otthon » Kert » San Pedro kaktuszhoz segítség?

San Pedro kaktuszhoz segítség?

Figyelt kérdés
Még több éve vettem egy San Pedro kaktuszt. (Természetesen csak dísznövénynek, nem pedig elfogyasztani! ;) :D ) Megnőtt elég magasra, aztán a nagyrésze elszáradt, és csak egy csonk maradt, amiből újra megnőtt magasra. Gondoltam átültetem új földbe, és nagyobb cserépbe. Rendeltem hozzá kimondottan kaktuszokhoz szánt földet. Hogyan ültessem át? Csak egyszerűen vegyem ki a rég cserépből, tegyem bele a nagyobba, és öntsek rá földet? Meg kell locsolni utána? Egyáltalán mennyi időközönként kell locsolni, és milyen helyen tartsam? Gondolom a lakás legmelegebb, legnaposabb részén.

2017. szept. 18. 12:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha veszek hozzá tápoldatot gyorsabban fog nőni? A vegyszer megmarad a növényben?
2017. szept. 18. 12:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy rendes, méretarányos fotót róla, akkor a cserép méretéről is lehet mondani valamit.
2017. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!