Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik a helyes karburátor...

Melyik a helyes karburátor beállítás?

Figyelt kérdés
Van egy Straus kínai fűkaszánk és sajnos elromlott régebben a karburátorja és vettem ujjat, nos, a neten olvastam, hogy az ujj karbik nincsennek megfelelően beállítva (legalábbis eszt olvastam), nos a probléma a következő: olvastam, hogy ennél a fajta karburátornál teljesen be kell csavarni aszt a lenti csavart (azért nem nevezem meg a csavart mert őszintén énsem tudom már, hogy mire szolgál, eggyesek aszt mondták, hogy levegő csavsr, mások aszt, hogy az üzemanyag mennyiségét lehet állítani vele, stb, már nem tudom mit higgyek) és utánna két teljes fordulatot és egy felet ki kel csavarni, míg máshol az áll, hogy három és felet, vagy csak három teljes fordulatot kell kicsavarni, tehát pontosan melyik az igaz válasz, az ujj karbik, hogy vannak beálítva mennyi a fordulata annak a csavarnak? Ne haragudjatok, hogy ennyire tudatlan vagyok. Előre is köszönöm!

2017. okt. 13. 14:26
 1/2 .,,.,,.,, válasza:

Azzal a csavarral a levegőbenzin arányt tudod beállítani.

Azt hogy hogy kell beállítani meg tudod nézni interneten hogy mennyit kell és merre csavarni, de az sem biztosan lesz pontos , mert az függ a motor állapotától.


A márka alapján én azt gondolom, nem ez lesz a hiba hanem valami más.

Ha nem nézzük a márkát, akkor sem biztos hogy ez a hiba, mivel gondolom senki sem állította el.

2017. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2017. okt. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!