Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nem fog elfagyni néhány most...

Nem fog elfagyni néhány most kihajtott virághagyma?

Figyelt kérdés
Az enyhébb idő miatt megjelent néhány virághagyma hajtása, ha jól emlékszem, krókuszt és nárciszt ültettem oda. Nem fognak elfagyni, ha jön a hideg?
2007. nov. 26. 09:30
 1/2 anonim válasza:
100%
Lehet, sőt biztos, hogy azokat a hajtásokat már nem fogja kinöveszteni, viszont jövő tavaszzal teljesen biztos, hogy újból kihajt és virágot hoz! Nem olyan könnyen pusztulnak ám el a növények mint azt hinné az ember. :)
2007. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ez a "gondom".A krokuszom hajt,én is félek,de remélem kibírja,elvégre már februárban virágzik,akkor meg elég hidegek vannak.Én le fogom takarni őket falevelekke,és fenyőággal biztos ami biztos,de csak ha jönnek a fagyok.Mostmár szerintem sem jut el a virágbontásig.
2012. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!