Kezdőoldal » Otthon » Kert » Garden Field benzines fűrész...

Garden Field benzines fűrész ér valamit?

Figyelt kérdés
13000 forint és viszik mint a cukrot úgy látom a Facebookon.
2017. dec. 8. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ha még a Strausnál is olcsóbb, akkor képzelheted...

Amúgy nekem is van egy kb. ugyanilyenem, csak más rajta a matrica. Tartaléknak vettem, hogy ha a másik kinyiffan döntésnél, akkor legyen egy másik gépem, ne kelljen hazajönni dolgom végezetlen.

Tényleg nagyon erős, meg minden, de nem fogok meglepődni, ha 1 óra tiszta munkánál többet nem fog kibírni. (Eddig olyan félóra van benne.)

2017. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Szerintem pénzkidobás, bármennyire vígyázol rá nem fogja sokáig húzni.

2017. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
És ha nem húzza soká olyankor összedől a világ....Ha nem vagy botkezű percek alatt kijavítod a Kinai gyerekbetegségeit:olajpumpa,olaj-benzinvezeték karbi hangolás és tök mindegy mi a neve csak Veled ne legyen gond.Ráadásul mindent kapni hozzá szó szerint hugyért-szarért és szerelés közben még jól is szórakozol.Az amit kicserélsz rajta nagy valószínűséggel többé nem romlik el mivel ami benne volt tuti rosszabb minőségű volt.20 ezer forintos gép az első téli tüzelő összevágása során is már duplán megtérült.Ha közben még meg is kellett szerelni.Ha már Kínai akkor legalább olcsó legyen a drága Kínaira csak ráhazudják,hogy jobb na az a balek aki 40 ezerért vesz ilyet.
2020. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!