Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik fűnyírót vegyem meg? ...

Melyik fűnyírót vegyem meg? McCulloch M46-125 vagy Hecht 546 SX

Figyelt kérdés

Az árkülönbség nem számít, egyszerűen szeretnék egy stabil,megbízható, jó minőségű gépet a családi házhoz.

Még annyi,hogy Önjáró funkció mellett vagy ellen szavaztok ?



2018. febr. 4. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy még Makita benzines fűnyíró is szóbajöhet.. :)
2018. febr. 4. 21:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem McCullogh van, önjárós, 4. éve van meg. Olajcsere rendszeresen volt, ha nem ment annyit az év elején mindig cseréltem, légszűrőt rendszeresen tisztítottam. Eddig nem volt vele műszaki baj.

Maximálisan meg vagyok elégedve.

A fém ház belsejéről a fekete "szinterezett" festék levált, kezd rozsdásodni.

kb. 600m2 "zöldet" ápolok vele.

2018. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és az önjáró qjó! Főleg ha egy kicsit egyenetlen (dimbes-dombos a talaj)
2018. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mccullochom van. Hihetetlen masszív. Pláne egy Mtd után. Igaz nem önjárós. Nagyon jó csak ajánlhatom.
2018. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább a Mcculloch.

Lényeg hogy lehetőleg Briggs motoros legyen (azt hisze azzal szerelik ezeket)

Az önjáró jó dolog, ha normális szerkezet van benne. Érdemes kipróbálni vagy megtudni hogy lehet-e forgolódni vele.

Mert nekem volt olyan hátsókerekes gépem, aminek nem forgott egymástól függetlenül a 2 hátsó kereke, kínszenvedés volt mozgatni, forogni vele, különösen betonon.

Egy ismerősömé meg olyan volt hogy hátrafelé nem lehetett húzni, csak előrefelé forgott a kereke (kilincsműves hajzása volt)

Lehet érdemesebb elsőkerék hajtásost nézni. Mondjuk azoknak meg picit hosszabb az eleje, nem tudsz olyan közel menni vele akadályokhoz, bokrok alá stb.

2018. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A McCulloch úgy tudom Husqvarna licensz alapján készült.
2019. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem McCulloch van.

Fűgyűjtős, önjáró.

Ha vennék újra ilyet. AZ önjáró szuper, 1000x könnyebb.

Forogni is, meg növények körül is, árokparton tuti.

Annyi van vele, hogy ha kapcsoltad a hajtást akkor hátra húzni csak úgy tudod, ha hajtás nélkül megtolod előre egy picit.

2019. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!