Kezdőoldal » Otthon » Kert » Schter benzines fűnyíró...

Schter benzines fűnyíró vélemények? A Tescoban most 38 ezer forint. Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy linket rakhattál volna fel mert nem igazán találom hogy megnézném. De látatlanban mondhatom ennyiért nem fogsz normálisat kapni. Vettem már én is ilyen árban régebben. Pár év alatt tönkrement. Csinálnak valami gyenge vázat arra rádobnak valami kínai sz@r fantázia névvel ellátott motort aztán annyi. Pár év alatt szétkopott a motor. Tudom az ember ugye spórolna de aztán majd úgy is többe lesz. Előtte Briggs motoros gépem volt az ment 20 - évet. Pedig nem vittem túlzásba a karbantartását. Na ez után ismét ilyen Briggs motorosat vettem. Remélem 20 évet elmegy ez is . Majd ebben az olajcserékre jobban figyelek. Szóval én nem ajánlom ezeket. Olyat válassz amin Briggs vagy Honda motor van. Ezeket ismerem jónak is tartom. Mtd márkának bármiféle változatát kerüld legyen rajta akármilyen motor.
2018. febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2018. febr. 23. 09:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mire kellene?

Ha van egy 25 m2-es gyeped, és azon 2 hetente áttolod, arra jó.

Nagy fűhöz és nagy területre semmiképpen.

2018. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Decez tapasztalat, vagy vélemény? Kb 300 nm a terület. Hetente kétszer.
2018. febr. 23. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerinted milyen lehet 38 ezerért? Nyilván bírja a 300m2 _t hetente kétszer. Pláne ha sík terep. De nem tudni mennyire tervezel hosszú távra vele.Nem az a baj ezekkel az olcsóbb gépekkel hogy ne lehetne használni őket hanem hogy silányabb anyagból készülnek mind a szerkezet és a motor is. Pl az én ilyen olcsó gépemnek amivel sokat kinlódtam már egy hét után eltört egy kereke .Ilyesmi volt Thorx motoros Mtd csak régebi tipus. Megkeserítette az életemet [link]
2018. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Thorx motorost csak az vegyen,akinek az aszkézis a mindennapi élete...
2018. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, ezek az olcsó gépek jól működnek, de csak rövid ideig. Hetente kétszer, mégis minek? :)

Ilyen használat mellett szerintem nagy szerencse kell hozzá, hogy 2 évet kibírjon.


Tapasztalatot meg nem fog írni senki, mert ezeknél úgy működik, hogy ragasztanak rá egy akármilyen névről szóló matricát, aztán mikor már rossz híre lesz, 1-2 év múlva, onnantól másfajta matricát ragasztanak rá.

Ezen a néven most jelent meg a magyar piacon.

2018. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tescoban már volt tavaly is.
2018. febr. 24. 18:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne kérdezgess,vedd már meg,és kész!

Majd jössz 2~3 év múlva ide tanácsot adni,lebeszélni a kérdezőket a tecsós kínai sz@rokról...

2018. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Obiban van most ennyiért Mcculloch akcióban. Akkor már inkább azt. Bár normális motor ennyiért azon se lehet de mégis csak márkás gép és hátha
2018. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!