Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek ezt a szibériai...

Szerintetek ezt a szibériai hideget ami most jön kibírja az ősszel ültetett fekete fenyő?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom érte, hogy megfagy.
2018. febr. 23. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem jön szibériai hideg.
2018. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

ÚÚÚÚriiiisteeeen!

-40℃ lesz hétvégén? Mind meghalunk!

2018. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom azért mondja így a Kérdező, mert így konferálták be a tévében, sajtóban:

[link]


Kérdező!

Nem tudom mekkora a fád, de érdemes lenne leszúrni háromszögben karókat köré és körbetekerni valami nejlon anyaggal. Ha átlátszó lenne, az lenne az igazi.

De lehet szalmával, vagy náddal is.

Én is így tettem az Olaszországból hozott, mostanra közel 2 m-es. óriásvirágú magnóliámmal.

2018. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Örülnék amúgy, ha a kérdésre válaszolnátok. Így harangozták be a sajtóban is.

Van ilyen nagy zsákom azt megpróbálom ráhúzni és alul megkötni. Csak nem fog megfagyni a fa. Elég későn lett ültetve november végén amúgy azért is félek egy kicsit. Igaz, hogy nem voltak kemény fagyok eddig hála istennek. Már elindultak rajta az új hajtások is, meg kezd terebélyesedni.

2018. febr. 24. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:

jah egy db!

nekem többezer mérsékelten téltűrő növényem telel kint.

2018. febr. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!