Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell gondozni a harangv...

Hogyan kell gondozni a harangvirágot?

Figyelt kérdés

Harangvirágot kaptam nőnapra, de sajnos nem értek a virágokhoz. Annyit már tudok, hogy szereti a napfényt, ezért az ablak mellé raktam egy délnyugati szobába. Ez jó hely lesz neki?

Át kell ültetni cserépbe vagy benne hagyhatom a kosárban, amiben kaptam?

Milyen gyakran kell locsolni és mennyi vízzel? A földet kell locsolni vagy a növényt magát, esetleg tegyek alá tálcát és abba öntsem a vizet?

Van vmi különleges igénye? Kell tápoldatozni? Kell párásítani neki a levegőt vagy ilyesmi?

Köszönöm!



2018. márc. 11. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy "harangvirág"?

Pontos fajta kellene, vagy legalább fotó.

De majdnem biztos, hogy valami kültérre való növényed van, ami szobában záros határidőn belül kinyiffan.

Akkor már ki lehet tenni így cserepestől (legfeljebb behozod, ha fagy jön), vagy esetleg egy ideig meglesz valami hűvös és nagyon világos helyen.

2018. márc. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!