Kezdőoldal » Otthon » Kert » Őszi ültetés után tavasszal...

Őszi ültetés után tavasszal mikor indult meg nálatok a csodasövény? (Türkesztáni szil)

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Ki emlékszik már erre? De megfog indulni. Ajánlom szerezz be egy benzines sövényvágót különben az őrületbe fog kergetni a folytonos növéssel.
2018. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hamarosan megindul, és ahogy az előző írta csak növekszik és növekszik...

Nekünk a szomszéddal van 1-1 sor ilyen sövény a drót kerítés mellett. Közösen ültettük. 2,5 méter magasan nyírjuk, és teljesen zárja az átlátást.

2018. ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is osszel telepitettem, es meg egy sem indult meg. Sot, szaraz, halott botoknak tunnek. Kivancsi vagyok, tudnak-e meglepetest okozni. Azt hittem, az elsok kozott hajtanak majd.
2018. ápr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Óvatosan kapard meg a kérgét,ha zöld alatta akkor él.Forgalmazó azt mondta,h 3 hét késésben van a természet a késői tavasz miatt. Megnyugtatott,meg fog indulni.
2018. ápr. 9. 21:24
 5/6 anonim válasza:
Amúgy mennyire nő magasra? Mert nekem kb 5-6 m magasan takarná el csak a "kedves" szomszéd tetőablakát...
2019. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor leylandi ciprust vegyél vagy sövényfenyőt, a csodasövényt csak akkor vedd meg, ha van időd és persze kedved a bokrosítással bíbelődni,ami 8 centinként történik . Ja és mivel a csodasövénynél kis szabadgyökerű fo..t ültetsz,ami kb. hurkapálcika vastagságú ezért, 30 %-át újra kell hogy ültesd mert nem fog meg fokadni. Egy nagy kamu az egész csodasövény.
2019. aug. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!