Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik fűkasza lenne jobb vétel?

Melyik fűkasza lenne jobb vétel?

Figyelt kérdés
otthonra kisebb munkákra (évi 5-6 alkalomra) vennék fűkaszát amit néztem esetleg a grass pro márkájú elvileg 3,5 lóerős 2t fűkasza (ezzel az egyik ismerősőm megvan elégedve) vagy az 1.7 lóerős garden line márkájú fűkasza, a grass pro "elvileg" teljesítményben a duplája ezzel kapcsolatban mondanátok valamit melyiket éri meg jobban? a garden line ra 3 év gari is lenne de valahogy jobban tetszik a dupla annyi teljesítmény szerintetek?

2018. máj. 26. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, a kínai olcsó fűkaszák teljesítményével kapcsolatban nekem azért vannak fenntartásaim.(egy 300 000 forintos stihl kb 3 LE)

Ha valóban csak otthoni kisebb munkára fogod használni akkor válaszd azt amelyikre 3 év a gari.

2018. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Negyedik, vagy ötödik éve van kínaim, LE-t nem tudok, csak hogy 50cm3-es. Első év után karbit kellett cserélni, kisgép szervizben mondták hogy van eredeti, meg kicsit drágább de jobb. Melyiket kérem? Talán 1600 ft volt a különbség, azt kértem, jó döntés volt. Olyan 7-800 m2 tartok rendben 2 hetenként. De viszi a térdig érőt is szépen, négyszög damillal.
2018. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Lehet egy gyártmány akár 4 le is,ha motor anyagminősége gyenge .A sok olcsó kaszánál pont ez a probléma .

Gyorsan kopik mindene ,főleg a fontos részek .

A drágábbakon valami pluszt meg kell fizetni .Ez pedig az anyag minősége . Most veszel 30ért,három év múlva megint 30 ért,60körül már olyat is vehetnél,ami hosszútávú lenne .

Jah, és idegileg sem készülnél ki

Az összes olcsó eladásra,és nem használatra készül .

Fogyasztási társadalmat élünk,fogd már fel .

2018. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal. Most egy 1.9 lóerős Husqvarnám van, a térdig érő gazot simán viszi. A kínai 3.5 lóerős kasza meg belefulladt. Én is kínai kaszákkal kezdtem, hülye voltam, 2-t is vettem egymás után mert hátha második jó lesz. Ha egyből megveszem a Husqvarnát akkor nincs az a sok idegeskedés, kínlódás és félmunka.
2018. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!