Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kerti szivattyú eső után...

Kerti szivattyú eső után beázott, van esély rá, hogy még jó legyen?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem éget le akkor igen

Ekkor szét kell kapni és a motor állórészét ki kell szárítani egy fokozatszabályozós villanytűzhely legkisebb fokozatán.80 fölé ne nagyon menjen a tekercs hőmérséklete.

.

2018. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szét kell kapni és jól ki kell szárítani. Ha be lett indítva úgy hogy még belül nedves volt akkor leégett a motor. Ha drága szivattyúról van szó tehát 20-25 ezer forintnál drágább akkor érdemes felkeresni egy céget akik újra tudják tekercselni, pár ezer forintért megcsinálják.
2018. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár ezer ,az minimum 15 ropi.

Ha be is volt kapcsolva,de még nem égett meg a lakkszigetelés, akkor kutya baja a vízen kívül.

Én már három ilyen szivattyút próbáltam helyre hozni,de ezekből kettő sikerült és máig mennek.

2018. máj. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amikor elázott nem ment a szivattyú, egy vihar során történt. Kiraktam a napra és kiszáradt. Amúgy csak a fi-relét nyomta le párszor
2018. máj. 28. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!