Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lamellás kerítést tényleg van...

Lamellás kerítést tényleg van aki feldrőtozza a dróthálósra? Mekkora igénytelenség ez? Nemrég láttam egy ilyet Maglódon. Nem vettem észre először, majd feltünt hogy egy helyen nem tettek és látszott hogy valamivel ehez rögzítették.

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a saját háza a saját vára. Ha neki így tetszik, vagy ennyire futotta, az engem nem zavar.
2018. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nosza, rajta, ha zavar, menj, és javítsd ki neki a saját pénzedből és idődből!

Amúgy meg: közöd?

2018. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában vagy vele, hogy a vasanyag és a munkadíj mennyibe kerülne, ha "neked tetsző" módon akarja megvalósítani valaki?

Százezrekbe!

Akinek nincs ennyije, az csak nádszövetet tehet, ha azt akarja, hogy hozzád hasonlók ne tátsák be a szájukat és zsűrizzék az otthonukat?

2018. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig lamellás kerítést akartam, csak drágállottam.

Most adtál egy jó ötletet!:)

2018. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Összefogalalva: Igénytelenül csinálták meg, de olyan jól, hogy igazából észre sem vetted volna, ha nem hagynak ki egy részt. Ha stabil a drótkerítés, akkor teljesen jó megoldás.
2018. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!