Kezdőoldal » Otthon » Kert » Husqvarna 435 milyen fűrész...

Husqvarna 435 milyen fűrész mik a vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés
venni akarok egyet tűzifát vágni

2018. jún. 2. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyit vágsz? Én 10-15 erdei köböt vágok minden évben. Erre a mennyiségre a Husqvarna szervizese azt tanácsolta hogy 450e tipusnál kisebbet semmiképp se vegyek.
2018. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
20m3 eddig 023 asal tetem ezt ez azzal van egy szinten ahogy néztem bolti tanács nem kel mert csak feleslegesen vetetik meg a nagy gépet nekem azt mondták vegyek 550xp mondtam is nekik elment ez eszetek
2018. jún. 2. 13:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem bolti tanács volt. Azzal beszéltem aki szervizeli ezeket. Neki tök mindegy szerintem semmi haszna belőle. De mindegy is nekem. Ha úgyis eldöntötted miért kérdezed?
2018. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
néz meg a kérdést mit kérdezek !
2018. jún. 2. 16:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit kisebb házban lakni, lehet kicsit kisebb autóval járni, lehet bármid kicsit rosszabb a normálisnak mondhatónál, az még talán nem olyan bosszantó. De ha a szerszám teljesítménye, ergonómiája nem elegendő, akkor tovább dolgozol kényelmetlenebbül (itt a rezgéscsillapításra gondolj elsősorban, hogy egy óra vesződés után mennyire lehet jó érzés vele). Bónuszként a jó név se lesz elég tartós, ha "kicsit" mindig többet vár az ember tőle, mint amire szánták.
2018. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha csak otthoni tűzrevaló darabolásra kell gép, tök felesleges drága gépet vegyél, egy olcsóbb 30-50ezres kínai is megteszi.

Tévhit, hogy az összes kínai gép tré minőségű és hamar szétesik, mert ez nem igaz!

1 hónapja vettem 30ezerért a Praktikerből egy Cross X Tools CGC2200OR típusú gépet, berántója ép, 1x sem tört el, nem szakadt el a zsinórja, motorja pöccre indul, jó a lánckenése is.

Annyi hátránya van csupán, hogy kicsit sokat fogyaszt, a légszűrőjét kissé nehézkes kibányászni a gépből, a lánc hamar kopik, de ezeket leszámítva nagyon jól szuperál.

Szinte minden nap használom és meg vagyok vele elégedve.

Azért nem ártana a Cross X Tools-hoz egy 40-es VercaCut vezetőt és STIHL láncot venned, akkor jóval pörgősebb lesz a gép.

Az 50-es vezető kicsit nagy neki.

2018. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én meg vetem már több olcsó "szart"is nem való semmire ugyan az mind csak más a neve
2018. jún. 3. 09:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten igaz ez, kérdező, hogy "semmirevalóak" a kínai "szutykok", mert azért akad jó konstrukció is.

Igaz, vannak, amelyek már az első-második alkalomnál jelentkeznek a bajok, de az enyémmel semmi baj nincs.

Ha néznéd a Fűrész Mánia filmeket a YouTube-on, ott számos KÍNAI Hecht és Fuxtec szerepel, vágnak is vele fát, tesztelik.

Ha olvasnál róluk véleményeket, vannak jó és rossz kritikák, vannak, akik szeretik, mert semmi baja nincs, de vannak, akik átkozzák, köpködik.

De ez sokban múlik a felhasználójától (is), nem csak az anyag minőségen.

Vagy nézd pl Szekeres Laci Fuxtec csatornáját, érdemes nézni!

2018. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

*Hecht és Fuxtec IS szerepel...

De gyakrabban szerepel STIHL, Husqvarna, EFCO, Oleo Mac, Jonsered (Svéd gyártmány) stb...

2018. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért arra büszkének lenni hogy egy kínai fűrész már egy hónapja megy anélkül hogy szétesett volna! Ez aztán a valami. Majd ha öt év múlva is ezt mondod na az már teljesítmény. Egyébként a márkás gépnél se mindegy melyiket veszed. Ha mindegy lenne nem gyártanánakbannyi tipust csak egyet aztán kész. Sajnom már megjártam ezzel is. A Makita legkissebb gépét vettem tüzifavágásra. 5 lv alatt széthullott minden porcikája. De az ötödik évben már csak killódás volt. Ja és egy vagyont költöttem rá. Zabálta a benzint mert erőlködött
2018. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!