Kezdőoldal » Otthon » Kert » Júniustól tényleg életbe lép...

Júniustól tényleg életbe lép egy új törvény ami szerint országosan tiltva lesz, hogy szombat délután valaki füvet nyírjon vagy fűkaszáljon?

Figyelt kérdés
Ma hallottam valakitől, de semmilyen információt nem találtam róla. Igaz ez az információ vagy hülyeség? Azt tudom, hogy sok város van, ahol már régóta helyi rendelettel van ez szabályozva.

2018. jún. 2. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem. Miért pont szombat? Miért pont délután? Benzines vagy elektromos? Utóbbi ugye halk. Nem hiszem, bár...
2018. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem,hogy a hétvége a pihenésé,de aki hétközben dolgozik mikor nyírná a füvet,ha nem hétvégén. OJ,hogy ne hajnalban,de akkor mikor ha délután se? 2000 m2-es a telkünk,beparkosítva.Falun főleg nagyobbak a füves részek. És bűntetnek ha gazos.
2018. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Kacsa. Nem tudom, ki és miért indította el ezt a hülyeséget, 2015-ös(!!) híreket találtam EGYETLEN településről, Törtelről, ahol ez egy HELYI rendelet volt. Fogalmam sincs, él-e még egyáltalán, és ha igen, mennyire tartják be, 3 éve felkapott hír volt, még a TV2 Mokka c. műsorában is volt róla szó.

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=hBjCgoIn3F4

2018. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt: a csendtörvényben nem történt változás, helyi rendelet szabályozhatja a fűnyírást akár így is. A polgármesteri hivatalban utána lehet nézni.
2018. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak települések ahol az önkormányzat megtiltotta vasár,és ünnep napokon a robbanó motorokkal való munkát .

Szombaton még az üdülő helyeken is lehet,hisz sok tulajdonos amikor megérkezik,fűnyírással kezd .

2018. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig a mi falunkban imádunk egymás ellen fűkaszázni és háti permetezőzni :-D

Nekem hiányozna a hétvégi motoros zúgatás és zajongás.

Jobb mint a gyerekzsivaj.

2018. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tilos lesz füvet nyírni, akkor marad a flexelés...

:)

2020. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!