Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdemes ezt a fajta locsolótöm...

Érdemes ezt a fajta locsolótömlőt venni? Akinek ilyen van (volt írna róla tapasztalatot?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 9. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy ez csak hálózati vízhez jó. Vagy esetleg ikyen házi vízművel.
2018. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem volt ilyenem, vigyáztam rá, rózsák közelébe se vittem, mégis egy idő után több helyen is kilyukadt, szivárogni kezdett. Az illesztéseinél is (fejénél, végén ami a csapra megy) is ereszteni kezdett.

Egyébként nem lenne hülyeség ez, csak vannak nagy hátrányai az előnyei mellett.

2018. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, kerti csapra lenne csatlakoztatva.

Nem kint tartanám a szabadban és jó lenne, ha használaton kívül kis helyen tudnám tárolni.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2018. jún. 9. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Kirakodóvásárokban feleennyiért lehet kapni!
2018. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fele ennyiért több alkalommal is vettem. Az első egy évet bírta. De nagyon praktikus, nem nehéz elpakolni. A második két hét után úgy ment tönkre, hogy a szórófejnél a tömlő felhasadt a gyorscsatlakozó mellett, és pillanatok alatt eláztatott engem a 7 fokos kútvízzel :-)

A harmadikat most megint használom vagy 3 hónapja, és működik...

2018. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pont azért nem vettem, mert itt az oldalon szinte mindenki az írja, hogy nagyon gyorsan tönkremegy.


Úgyhogy van egy 1000 Ft körüli akciós zöld tömlőm, amit kint hagyok egész nyárra, nem szedegetem össze, aztán ha 5 év múlva vége lesz, majd veszek másikat.

2018. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a válaszokat!

Mi is azért hezitáltunk rajta, mert hallottam róla rosszat is, jót is.

Jó lenne a kis helyen tárolás, könnyű kezelés, de szívás lenne, ha pár héten belül kilyukadna/szétrepedne és vehetnénk újat.

Valószínűleg inkább hagyományosat veszünk és tekergetjük.

2018. jún. 11. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!