Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy mondjam meg, hogy nincs...

Hogy mondjam meg, hogy nincs termes?

Figyelt kérdés
Rokonok ugy jarnak a kertunkbe, mintha kapalnak rendszeresen. Multkor 1 kg malnat elvittrk amikor meg mondtam, hogy azt befozni akarom, kinevettek. Tavaly ajandekoztunk, de kden elegem lett. Szar a mi termesunk, nem kell foglalkozni vele meg nem jo helyen lakunk de, ha van, kell. Nagyon unom..
2018. jún. 16. 10:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azt akarom hazudno, hogy iden nincs semmi mert mindig bejelentik, mikor jonnek. Elotte leszednem..

Es eldugnam.

2018. jún. 16. 10:23
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert.
2018. jún. 16. 10:23
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
1 kg malna a tescoban 3000 Ft, engem innkabb ez zavarna hogy igy elosztod. de ugyanakkor ha meg nem viszik el akkr lehet hogy rarohadna, mert mire te berakod leesik a ho.
2018. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kovpet ***** válasza:
100%

"mert mindig bejelentik, mikor jonnek"


Te meg bejelented nekik, hogy hozzád ugyan nem jönnek, majd csak akkor, ha meghívod őket.

2018. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy el akarjak ajandekozni a szomszedoknak. Nem azert kapalok meg minden. En elrakok a fagyoba es ugy csinalom minden evben. Nagyon finom ;)

De elegem van, hogy en gurizek ok meg elviszik. A cukkinimre is azt mondtak, hogy igenytelen noveny, ne bajlodjak vele, mert dobaljak az emnlberek utan a piacon de majd a szomszednak hozzunk mar..en meg megmondtam, hogy nem mire megsertodtek.

Vegyen a szomszed neni a piacon!

Az nem lesz feltuno, hogyha leszedem, elrdugom es ott a sok virag rajta? Mit hazudjak?

Multkor is kertek egy csokor hagymat pedig csak 200 ft kiloja.

2018. jún. 16. 11:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sértődjenek ha akarnak, te dolgoztál érte, állj ki magadért.
2018. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kovpet ***** válasza:
92%

"mire megsertodtek"


OK, és ez azért baj, mert...?

2018. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Komám veled mi van? Gürcölsz, más meg leszedi? Amit ide írtál mond meg nekik!

"NEM azért kapálok meg dolgozok vele hogy elosztogassátok meg lezabáljátok!" Ennyi.

2018. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Tanulj meg nemet mondani.


Ilyen rokonokkal nem érdemes tartani a kapcsolatot.

2018. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen rokonokat le kell építeni. Vagy mond hogy nincs annyi hogy szét oszd. Vagy már odaigérted valakinek. Előbb utóbb majd csak észre veszik magukat. Vagy megcsinálod párszor hogy mikorra bejelentkeztek előtte egy órával lemondod hogy nem leszel itthon. Nem kell foglalkozni vele megsértődnek e. Nekem is vannak hasonló ismerőseim. Ingyen kellene minden. Azt se fogják fel szerintem hogy azt permetezni kell egy vagyonért
2018. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!