Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem egy HYD 415 fűkaszát....

Zsoltiba kérdése:

Vettem egy HYD 415 fűkaszát. Az első vágásnál összetört a fej. Szeretnék új fejet, de nem tudom, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Mindenféle méretek vannak, ki tud eligazítást adni? A felfogatás 8mm balmenetes, átmérő 103-114mm, magasság 75 mm.

2018. jún. 18. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
No ,ilyet kell venni,minden méretet leírtál .
2018. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy akkor kapd le róla a szöghajtást, vágd zsebre és úgy menj el a boltba, ott majd rápróbálod. Ha van többféle akkor olyat vegyél aminek fém a "koppintója".
2018. jún. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfogod a szöghajtást és kimégy vele a piacra. Megmutatod a kofának hogy ilyet kérsz és természetesen alkudsz rá. Amúgy pedig nem hátrány ha minden használat előtt kicsavarod azt a fránya inbusz csavart és nyomsz bele rendesen kenőzsírt.
2018. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindennel egyetértek, de egy új gép nem eszi a zsírt, ilyen háztáji használatnál elég évi 1-2 alkalommal zsírozni a szöghajtást. Az se használ neki, ha túl van töltve zsírral, a melegedés miatti hőtágulás rongálja a tömítést.


Neked sikerült valami szuperbóvli fejet kifogni.

A leggagyibb piacos fejek is szokták bírni 1-2 évig, ha csak ilyen 1000 m2 körüli területekre használja az ember.

A piacon (némi alku után) 2000-ért már egész tűrhetőt lehet venni.

Nem tudom, más hogy van vele, én az olyant szeretem, aminél a damil nem egy kerek lyukon bújik elő, hanem egy U-alakú kivágáson, az ilyennél sokkal könnyebb a damilcsere.

2018. jún. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!