Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy Blade Alpine 520...

Van egy Blade Alpine 520 fűkaszám és ahoz milyen keverék benzin kell?

Figyelt kérdés
Sajnos a leírást nem találom . De azt tudom , hogy 2 ütemű . Vagy egyszerűen a benzinkúton tudok vásárolni ilyen kevert benzint ?

2018. jún. 30. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
40:1 arányú keveréket használj. Szintetikus vagy API TC teljesítményszintű olajat használj.
2018. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tankra is rá szokták matricázni gyakran.

Az ilyen kínai gépek általában 1:25-ös keverékkel mennek, 1:40-nel nem lesznek hosszú életűek. (Lehet, hogy azzal se...)


Na de rászántam egy percet az életemből, beírtam a gugliba a típust, és egyből találtam is egy oldalt, ahol írja a 25-ös keveréket:

[link]


A legtöbb benzinkútnál egyáltalán nem árulnak keveréket, ahol meg igen, ott 40-est.

Venni kell külön ehhez való olajat (full- vagy félszintetikust, olcsóbb is megteszi) meg benzint, és összekeverni. (Benzinkutaknál nagyon drága az olaj.)

2018. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod . Ezt a román oldalt én is megtaláltam de semmi sem értettem belőle
2018. júl. 1. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

"Amestec benzina cu ulei: 25:1"

Ezen az arányszámon mit lehet nem érteni? :)

Éppenséggel, be is lehetne írni a google-fordítóba, de azért nem kell románnyelvtudás ahhoz, hogy a benzina az benzin, az ulei meg olaj.

2018. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!